Miceforce ~ Transformice - Miceforce

Llywellyn
Miceforce ~ Transformice

_________________________________________________________________________________________________

 

Merhabalar değerli Miceforce Transformice 2 fareleri! Bu yazıda Transformice Cafe’sinin ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Bu sayede Transformice Cafe’sini rahatça kullanabilecek ve bir sıkıntıyla karşılaştığınızda onun çözümünü biliyor olacaksınız.

Sıkıntı demişken bir uyarı, Transformice veya Transformice pvp sunucularında /cafe komutunu kullanmanızı önermiyoruz. Oyundaki pinginizi arttırabilir ve ekrana rahatsız olacağınız simgeler çıkabilir. Bu simgelerden kurtulmanın tek yolu ise oyuna yeniden giriş yapmak olabilir.

Transformice, Cafe sistemini oyuncuların birbiri ile etkileşim kurabilmelerine yarayan forum benzeri bir sistem düşünerek keşfetti. Aynı zamanda kendilerini oyun için bir platformdan bilgilendirebilmenin de yetkili ekibe katkı sağlayacağını düşündü. Bu, öyle bir sistem olmalıydı ki oyuncular hem Transformice oynarken anlık birbirleri ile yazışabilmeli hem de açılan konu silininceye kadar geçen sürede mesaj yazabilmeliydiler. Birbirleri ile sohbet etmenin dışında tartışmak istedikleri konuları veya ekip üyeleri bazı basit duyuruları yazabilmeliydiler. Aslında Cafe’nin nasıl Transformice’ye ve Transformice pvp sunucularına geldiğini anlamak için öncelikle iyi bir forum kullanıcısı olmak gerekir. Çünkü sistem forum sitelerine benzer biçimde işliyor. Miceforce Cafe’si de Transformice Cafe’sinin aynısı olduğu için bu konuyu direkt Transformice Cafe’si üzerinden ele alacağım.

Öncelikle Transformice veya Transformice 2 sunucularında Cafe’ye nasıl gireceğinizden bahsedeyim. Oyun ekranının sol alt kısmında aralarında kalp sembolünün de olduğu 3 sembol var. Bunlardan en sağdakine tıklamanız halinde Cafe açılır. Transformice Cafe’sinde 10 beğenmeme alan yorum silinir. Eğer 10 farklı kişi tarafından beğenilmeyen bu yorum, konunun ilk yorumu ise direkt konu silinir. Aynı zamanda Cafe’de bir konuyu beğenerek onun ömrünü uzatabilirsiniz! Bir yorumu beğenmek veya beğenmemek için o yorumu atan kişinin profil resminin bulunduğu alana tıklayabilirsiniz. Orada kişinin yorumunu alıntılamak dahil birçok seçenek çıkacaktır. Bir konu açmak için ise yeni bir konu aç butonuna tıklamalı, ardından karşınıza çıkacak olan sayfada Transformice’de hangi konunun tartışılmasını istiyorsanız başlığa özetlemeli ve yorum kısmına da kendi düşüncelerinizi yazmalısınız. Ardından tamam butonuna tıklamanız halinde Transformice veya Transformice 2 sunucularında bu konu artık Cafe’de paylaşılmış olacaktır. Kendi paylaştığınız bir konuyu silemezsiniz. Fakat yetkililer uygunsuz buldukları konuları Cafe’den silebilirler. Oyunumuzfa Cafe kuralları oyun kuralları ile aynıdır. Hakaret etmemeli veya başka sunucuların linkini bırakmamalısınız.

Unutmayın, Cafe’de geçerli olan kuralların herhangi birini ihlal etmeniz halinde yetkili ekibimiz tarafınıza yaptırımlar uygulayabilir! Yani bir ceza almanız durumunda “Ama ben bir hata yapmamıştım!” Diyerek yetkili ekibi meşgul etmek yerine daha önce Cafe’de müdahale gerektiren bir konu/mesaj yazıp yazmadığınızı hatırlamaya çalışın. Zaten yaptırım sebebiniz eğer Cafe’den kaynaklanıyorsa bu sizin ceza kaydınıza Cafe ile ilgili olduğunu anlayabileceğiniz şekilde düşer.

Sözlerimi bitirmeden önce bazı şeylerden bahsetmek istiyorum. Miceforce en çok oynanan Transformice 2 oyunu olduğundan dolayı Transformice Cafe’sindeki kadar aktiflik yakalayabilmektedir. Eğer başka bir Transformice pvp sunucusunda oynuyor iseniz sizde Miceforce’de uyandırdığı etkiyi uyandırmayabilir. Eğer Cafenin ne kadar etkin bir biçimde kullanılabileceğini öğrenmek istiyorsanız veya Cafe’yi ilk kere deneyimleyecek iseniz tavsiyemiz yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü bunu en iyi Transformice sunucusu olan Miceforce – Transformice 2 ile yapmanızdır. Takdir siz oyuncularımızındır.

Transformice Cafe’sinde daha fazla eğlenmeniz dileğiyle, en iyi Transformice/Transformice 2 sunucusu saygılar diler.
İyi oyunlar.

Bazı referanslar: Transformice трансформайс Transformice 2 Transformice pvp Miceforce Transformice Transformice