Miceforce ~ Transformice - Miceforce

Llywellyn
Miceforce ~ Transformice

_________________________________________________________________________________________________

 

  Daha önce hiç Lua kelimesini duydunuz mu, bir kere de  Miceforce (Transformice 2)  ekibinden dinleyin!

 

Lua bir kodlama dilidir. Transformice tarafından kullanıma başlanarak fare dünyasına giriş yapmıştır. Bu başlıkta ise Miceforce’nin Lua kodlama dilinden hangi alanlarda yararlandığını öğreneceksiniz.

 

Öncelikle bilmeniz gereken şey, Lua bazı diğer Transformice pvp sunucularında da aktiftir. Fakat Miceforce’in bu Transformice pvp sunucularından farkı Lua’yı aktif olarak kullanması ve sürekli yeni fonksiyonlar eklemek suretiyle geliştirmesidir. Öyle ki bugün, Miceforce engin bilgiye sahip geliştirici ekibiyle Transformice’yi bile bu konuda gerisinde bırakmaya başladı. Transformice ve Transformice pvp sunucularının aksine Miceforce, Funcorp etkinliklerinde de Lua kullanmaya başladı ve Lua ile özel olarak tasarlanmış etkinlikler hazırladı. Bu konuyla ilgili yapılan duyurulara Miceforce Forum’dan ulaşabilirsiniz. Eğer siz de her geçen gün gelişen bu büyük sunucunun Lua ekibinin bir parçası olmak isterseniz oyunumuz alet geliştiricisi ile iletişime geçebilir ya da başvurulara açıldığı vakit başvurmak üzere Miceforce Forum’u takip edebilirsiniz. Evet, yanlış okumadınız. Miceforce yetkililerini bazı diğer Transformice pvp sunucularının aksine para ile değil başvuru ile seçiyor! Bu sebeple de en yetenekli üyeleri ekibine dahil edip sizlere daha rahat hizmet sunaniliyor. Bu hoşunuza mı gitti? Öyleyse ne duruyorsunuz, geniş Lua dökümanlarımızdan yararlanın ve Lua ile diğer fareleri büyüleyin! Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, iyi oyunlar.

 

 Oyunumuzu sürekli geliştirmeye ve siz Transformice/Miceforce oyuncularına layık olmaya çalışacağız. Okuduğunuz için teşekkürler!

 

Bazı referanslar: TransformiceMiceforceTransformice pvpTransformice 2Miceforce ForumDeveloper LogsLua Documentation